Re: Propuneri de imbunatatire

Buna ziua... Eu propun urmatoarele chestii/lucruri.
Sa se adauge Aici reputatie. Adica la fiecare membru sa scrie : Moderator Global ( 0.5/5p ) / Fost Moderator (3p/3p), etc. Iar pentru fiecare upgrade sa fie un numar de puncte pe care trebuie sa le indeplineasca membrul... Iar punctele le poti face cand ajungi la 100 de posturi = 1 punct. Etc, va prindeti voi. ( E seara, mi-e lene sa explic, debea mai scriu aici. ) :-bd

Bun, propunerea mea este urmatoare:Ca toate serverele din comunitate sa ne ocupam cu toti din staff, si sa populam teamspeak serverele si toate cele , sa comunicam despre toate probleme de pe forum si de pe server pe serverul nostru de teamspeak ... Sa oferim un plus serverelor de clasic din comunitate sa-l populam cu reclame pe toate grupurile de facebook si altele...

Sa se adauge mai multe teme din care sa alegem fiecare ce ne place mai mult.Sincer nu vreau sa copiez sau asa, dar imi placea mult tema dvgfx , de pe fosta comunitate :)
EDIT:Hmm acum am vazut ca s-a mai discutat treaba asta.Nu-i bai , poate va-ti razgandit.
Image
Image

Return to “Announcements”